reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Magdalena Zagrodzka

reklama

Burmistrz Polic zaprasza na Kiermasz Wiosenny

Burmistrz Polic Władysław Diakun zaprasza mieszkańców na Kiermasz Wiosenny, który odbędzie się 23 marca na deptaku im. Ryszarda Tokarczyka przy ul. Zamenhofa w Policach.

Kiermasz Wiosenny odbędzie się na deptaku im. Ryszarda Tokarczyka w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas Kiermaszu zbierane będą środki na leczenie chorego na dystrofię mięśniową Duchenne’a – Adasia Orlika.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Police do udziału w Kiermaszu Wielkanocnym. Przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję moc atrakcjizachęca burmistrz Polic Władysław Diakun.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00.

W programie Kiermaszu Wielkanocny znalazły się przede wszystkim stoiska z przysmakami przygotowywane przez sołectwa, rady osiedlowe oraz organizacje pozarządowe z terenu Gminy Police.

Ponadto wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystyczne. Na scenie zobaczymy m.in. Kameralny Chór Postscriptum, Bractwo Śpiewacze z Tanowa, Zespół Folklorystyczny „Balbiny”, Orkiestrę Brazylijskich Bębnów, a także dziecięce grupy wokalne.

Artyści „Gwardii Gryfa” zaprezentują publiczności program artystyczny, w którym znajdzie się m.in. baśniowa parada, spektakl „Baśniobóbr”, etiudy artystyczne odbywające się w przestrzeni plenerowej, a także animacje i zabawy dla dorosłych uczestników.

Między występami scenicznymi odbywać będą się liczne licytacje, z których dochód zasili zbiórkę Adasia Orlikazapowiadają organizatorzy Kiermaszu Wielkanocnego.

Dla wszystkich chętnych odbędą się również „Warsztaty Dekoracji Wiosennych”.

W trakcie Kiermaszu Wiosennego odbędzie się również dekoracja zwycięzców Konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

Kiedy: 23 marca 2024 roku, godzina: od 11:00,
Gdzie: deptak im. Ryszarda Tokarczyka w Policach /za Galerią Handlową Hosso/

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.