Koncert charytatywny dla Adasia i Natanka w Policach. Mieszkańcy znów pokazali wielkie serca
W hali im. Eugeniusza Przybysza przy ul. Siedleckiej odbył się wyjątkowy koncert charytatywny, którego celem była pomoc Adasiowi i Natankowi. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Zwykłe „Wydra” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach i przyciągnęło wielu mieszkańców.
Gracjan Broda,
Już od pierwszych chwil w hali panowała atmosfera zaangażowania i solidarności. Uczestnicy chętnie brali udział w licznych licytacjach, podczas których można było zdobyć ciekawe przedmioty, jednocześnie dokładając swoją cegiełkę do zbiórki. Jedną z ciekawszych licytacji był bilet na zwiedzanie Sejmu RP z posłem Patrykiem Jaskulskim.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się również stoiska gastronomiczne przygotowane przez lokalne stowarzyszenia oraz rady sołeckie – nie brakowało domowych wypieków i regionalnych przysmaków.
Organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje. Jedną z nich była możliwość przejażdżki motocyklami, która szczególnie przypadła do gustu młodszym uczestnikom, ale nie brakowało też dorosłych chętnych na chwilę motoryzacyjnych emocji.
Na scenie pojawili się artyści, którzy uświetnili wydarzenie muzycznie. Swoje umiejętności zaprezentowali Mikser oraz Queenkutee, dostarczając publiczności sporej dawki energii i dobrej zabawy.
Koncert był nie tylko okazją do wspólnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim wyrazem ogromnej solidarności mieszkańców gminy Police. Pokazał, że w trudnych momentach lokalna społeczność potrafi się zjednoczyć i działać razem dla dobra potrzebujących.
Galeria Zdjęć:
Udostępnij Artykuł:









