reklama

reklama

Do Przecławia przyjadą makiety kolejowe [zapowiedź]

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zaprasza na pierwszą wystawę makiet kolejowych.

Makiety kolejowe przyjadą do Przecławia / zdjęcie: Pixabay

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sali widowiskowej obejrzeć będzie można miniaturowy świat pociągów, dworców, wiaduktów i tuneli. To nie lada gratka dla miłośników pojazdów szynowych.

Wydarzenie organizowane jest przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu we współpracy z Zachodniopomorskim Klubem Miłośników Kolei, działającym przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej – Oddział w Szczecinie.

Organizatorzy przygotowali m.in. prezentację wielkopowierzchniowej makiety kolejowej w skali 1:87, warsztaty modelarskie (kolorowanki, wycinanki, wyklejanki). Na najmłodszych czekać będzie kolejka „Tomek i Przyjaciele”, a także prezentacja multimediów związanych z tematyką kolejową.

Kiedy: 11-12 maja, godzina 10:00 – 16:00
Gdzie: sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu
Bilety: 5 złotych (dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca), 10 złotych dla pozostałych osób

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.