reklama

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Pilchowie opanowały dzieci

Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Magnolia” zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego w Pilchowie.

Moc atrakcji czekała na uczestników Dnia Dziecka w Pilchowie / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji, wśród których nie mogło zabraknąć dmuchanego zamka, gier i zabaw z animatorkami, przejażdżek konnych.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano również malowanie twarzy, bańki mydlane oraz watę cukrową. Dla każdego uczestnika przygotowano również lody.

Tradycyjnie przygotowano również poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.