reklama

reklama

Pracownicy Urzędu Gminy i jednostek podległych powitali nową wójt Magdalenę Zagrodzką

Dziś przed budynkiem Urzędu Gminy Dobra odbyło się powitanie nowej wójt gminy Magdaleny Zagrodzkiej. Był okolicznościowy tort, kawa oraz gratulacje.

Magdalena Zagrodzka dziś po raz pierwszy w nowej roli / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękuję wam wszystkim i mam nadzieję, że razem będziemy budować przyszłość naszej gminyzaapelowała do pracowników Urzędu Gminy i jednostek podległych Magdalena Zagrodzka.

To pierwszy dzień urzędowania nowej wójt Gminy Dobra Magdaleny Zagrodzkiej.

Podobnie jak to miało miejsce, podczas poniedziałkowego pożegnania ustępującej wójt Teresy Dery, tak i dziś podczas powitania Magdaleny Zagrodzkiej zamiast kupowania kwiatów, każdy mógł wesprzeć zbiórkę na rzecz pogorzelców z Grzepnicy.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.