reklama

reklama
reklama [1170px x 400px] | TOP 2 -- Pomorze Zachodnie

Rodzinna gra terenowa z Klubem Taty i Gminą Police „Wakacje w Policach są Super”

Klub Taty przy współpracy z Gminą Police rozpoczął w miniony poniedziałek rodzinną grę terenową pod hasłem „Wakacje w Policach są Super”. Zabawa potrwa do 23 sierpnia.

Napis "I Love Police" na tle Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdego dnia na facebookowym profilu Klubu Taty publikowane są zdjęcia przedstawiające ciekawe miejsca z terenu Polic. Zadaniem dzieci jest rozpoznanie lokalizacji, wykonanie tam własnej fotografii (z pomocą dorosłych), a następnie przesłanie jej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każde nadesłane zdjęcie traktowane będzie jako los, który weźmie udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Aby zgłoszenie było ważne, należy podać imię i nazwisko dziecka oraz dane kontaktowe rodzica lub opiekuna.

Finał gry odbędzie się w niedzielę, 24 sierpnia, o godz. 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Podczas wydarzenia przeprowadzone zostanie losowanie nagród, które będzie transmitowane na żywo.

Udostępnij Artykuł:

Ostatnia modyfikacja: 19 sierpień 2025, 11:08
  1. Dziennik Policki:
  2. Aktualności
  3. Rodzinna gra terenowa z Klubem Taty i Gminą Police „Wakacje w Policach są Super”