reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Magdalena Zagrodzka

reklama

Rowerowe Powitanie Wiosny połączone z Piknikiem Wyborczym

W niedzielę rowerzyści z terenu Gminy Police wzięli udział w Rowerowym Powitaniu Wiosny zorganizowanym przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Police Grzegorza Ufniarza.

Rowerowe Powitanie Wiosny w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa kilkudziesięciu rowerzystów pokonała trasę prowadzącą z pętli autobusowej zlokalizowanej przy polanie za Szkołą Podstawową nr 8 ulicami miasta w kierunku bulwarów nad rzeką Łarpią. Następnie po utopieniu Marzanny, rowerzyści udali się na deptak przy ul. Zamenhofa, gdzie odbywał się „piknik z kiełbasą wyborczą”.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników gorący poczęstunek, natomiast najmłodsi uczestnicy wzięli udział w zabawach ruchowych.

W trakcie wydarzenia Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Police Grzegorza Ufniarza zaprezentował swoich kandydatów do Rady Miejskiej w Policach.

Artykuł Powiązany:

Rowerowe Powitanie Wiosny [zdjęcia]

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.