reklama

Sezon żeglarski w Policach oficjalnie otwarty

W sobotę w samo południe Uczniowski Klub Żeglarski „BRAS” oficjalnie rozpoczął nowy sezon żeglarski, który potrwa do połowy października.

Otwarcie sezonu odbyło się na terenie Przystani Miejskiej przy ul. Konopnickiej / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziś świętujemy otwarcie sezonu żeglarskiego. To tak naprawdę pierwszy dzień, kiedy możemy spokojnie pożeglowaćpowiedział prezes Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego „BRAS” Krzysztof Kwietniewski.

Zgodnie z tradycją rozpoczęcie sezonu żeglarskiego rozpoczęło się od podniesienia bandery i odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego.

Następnie młodzi żeglarze po raz pierwszy w tym sezonie żeglarskim wypłynęli na wody rzeki Łarpia.

Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek.

Uczniowski Klub Żeglarski „BRAS” skupia w swoich strukturach około 60 osób, z czego 45 stanowią młodzi adepci żeglowania.

Aby zostać członkiem naszego klubu, trzeba być młodym człowiekiem, posiadać chęci oraz nie bać się wodypodkreślił Krzysztof Kwietniewski.

Zajęcia w Uczniowskim Klubie Żeglarskim „BRAS” prowadzone są dwa razy w tygodniu.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.