reklama

Ufniarz: „Osobiście w towarzystwie wykonawców sprawdzimy zrealizowane inwestycje”

Kilka dni temu do naszej redakcji zgłosił się pan Marcin, który zwrócił uwagę na zalegający piasek na chodniku i ścieżce rowerowej nieopodal nowo wybudowanego ronda przy ul. Piłsudskiego w Policach.

Inwestycja zakończona a piasek pozostał / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak przekazał nam w rozmowie telefonicznej, ta sytuacja ma miejsce od kilku miesięcy.

Zastępca burmistrza Polic Grzegorz Ufniarz poinformował, że na piątek 7 czerwca zaplanowane jest spotkanie, podczas którego sprawdzone zostaną obie inwestycje związane z rozbudową infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

W piątek, w trakcie zaplanowanego spotkania, osobiście w towarzystwie wykonawców sprawdzimy zrealizowane inwestycje, a następnie wszystkie usterki zostaną usunięte zgodnie z obowiązującą gwarancjąpodkreśla Grzegorz Ufniarz.

Przypomnijmy, że realizatorem inwestycji była firma Strabag. W jej ramach na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej zaprojektowano, a następnie wybudowano rondo o dwóch pasach ruchu. Powstał również węzeł przesiadkowy w rejonie projektowanego przystanku Police Piłsudskiego.

Jak zaznaczył Ufniarz – wszystkie tego rodzaju niedociągnięcia oraz usterki zostaną usunięte.

Inwestycja sfinansowana została do końca grudnia ubiegłego roku / zdjęcie: Gracjan Broda
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.