reklama
  • Region
  • Publikacja:

Szczeciński Jarmark na Jasnych Błoniach potrwa do niedzieli [zapowiedź]

Ponad 100 wystawców z regionu i kraju bierze udział w Szczecińskim Jarmarku zorganizowanym na Jasnych Błoniach w Szczecinie.

Tegoroczny Szczeciński Jarmark trwa aż 5 dni / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na odwiedzających czekają stoiska pełne rozmaitości. Można kupić m.in. pieczywo, sery, wędliny, słodycze, rękodzieła, a także produkty przeznaczone m.in. dla psów. Nie brakuje również stoisk zawierających wina, piwa, soki oraz przetwory.

Podczas Szczecińskiego Jarmarku pamiętano również o najmłodszych uczestnikach, dla których przygotowano strefę zabaw oraz dmuchańce i kulami wodnymi.

Do 4 maja Szczeciński Jarmark czynny jest w godzinach od 10:00 do 20:00, natomiast w niedzielę, 5 maja w godzinach od 10:00 do 18:00.

Szczeciński Jarmark na Jasnych Błoniach organizowany jest po raz dziesiąty.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.