reklama
  • Kultura
  • Publikacja:

Międzynarodowe Wiosenne Prezentacje w Domu Kultury Słowianin [zapowiedź]

Międzynarodowe Prezentacje Taneczne połączone z warsztatami odbywały się rokrocznie w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Z uwagi na trwającą inwestycję tegoroczny koncert finałowy odbędzie się w Domu Kultury Słowianin.

W tym roku finałowy koncert odbędzie się w Domu Kultury Słowianin / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Na scenie zaprezentują się zespoły taneczne zaproszone do współpracy przez działającą przy Miejskim Ośrodku Kultury w Policach Companię Baletową: Kinder-&Jugendtanzensemble z Neuenhagen, a także działające na terenie Szczecina Państwowe Ognisko Baletowe, Fundacja Balet, zespół „Efekt” z Pałacu Młodzieży, Szkoła Baletu „Kuzmina” oraz Szkoła Baletu „Balerina”.

Podczas projektu – realizowanego przy wsparciu finansowym z programu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz lokalnych przedsiębiorstw – odbywa się szereg warsztatów tanecznych, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, podczas których uczestnicy uczą się nowych form tańca, współpracują przy tworzeniu prostych choreografii i czerpią od siebie nawzajem artystyczne inspiracje.

Zwieńczeniem pracy uczestników projektu będzie koncert finałowy, który dla młodych tancerzy będzie wyjątkową okazją do zaprezentowania warsztatu tanecznego i wyrazu artystycznego przed zgromadzoną na sali publicznością.

Projekt Międzynarodowe Wiosenne Warsztaty Taneczne realizowany jest w ramach Programu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.