reklama
reklama [1170px x 300px] | Header

reklama
reklama [1170px x 400px] | TOP 2 -- Pomorze Zachodnie

Sławomir i Kajra rozgrzali Policzan! Gwiazda rock polo na scenie Dni Polic 2025

  • Kultura
  • Publikacja:

Po występach zespołu Lord Sound of Queen oraz rapera Kubańczyka, na scenie tegorocznych Dni Polic pojawił się długo wyczekiwany artysta – Sławomir, twórca kultowego hitu „Miłość w Zakopanem”.

Sławomir / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policka publiczność przywitała go gromkimi brawami i nie kryła entuzjazmu. Artysta przyjechał do Polic w towarzystwie swojej żony Kajry oraz zespołu, z którym od lat koncertuje w całej Polsce. Od pierwszych dźwięków na scenie panowała prawdziwie festiwalowa atmosfera.

– Zagramy teraz dla Was utwór, od którego wszystko się w ojczyźnie zaczęło… Magiera – zapowiedział z humorem Sławomir, czym od razu rozbawił i porwał publiczność do wspólnej zabawy.

Podczas koncertu nie zabrakło największych przebojów artysty, które zna cała Polska. Publiczność śpiewała wspólnie takie hity jak „Ty mała znów zarosłaś”, „Aneta” czy oczywiście „Miłość w Zakopanem”, bez której trudno sobie wyobrazić występ Sławomira.

Choć od Zakopanego do Polic dzielą setki kilometrów, to tego wieczoru na placu koncertowym panował prawdziwie góralski klimat – pełen śmiechu, tańca i śpiewu. Publiczność bawiła się znakomicie, a sam artysta nie krył wzruszenia ciepłym przyjęciem.

Sporą niespodzianką dla fanów był premierowy pokaz nowej piosenki zatytułowanej „Kurka”, która – jak zapowiedział artysta – już wkrótce ukaże się na jego kanale na YouTube.

Dni Polic 2025 ponownie udowodniły, że są wydarzeniem łączącym różne gatunki muzyczne, pokolenia i ogromne emocje. A koncert Sławomira był tego doskonałym przykładem.

Udostępnij Artykuł:

Galeria Zdjęć:

Ostatnia modyfikacja: 30 maj 2025, 20:05
  1. Dziennik Policki:
  2. #Strefa Kultury
  3. Sławomir i Kajra rozgrzali Policzan! Gwiazda rock polo na scenie Dni Polic 2025