reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Andrzej Bednarek głosuje na Władysława Diakuna

reklama

Dziurawa droga w Sławoszewie! Woda wypłukała podłoże jezdni

Na drodze powiatowej w miejscowości Sławoszewo zrobiła się dziura… i to dosłownie. Padający deszcz podmył drogę i sprawił, że fragment ulicy dosłownie się zapadł.

Dziura w drodze została zabezpieczona przez firmę Trans-Net / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spółka Trans-Net zabezpieczyła barierkami wspomniany fragment drogi, tak aby przejeżdżające samochody nie doprowadziły do zarwania się większego fragmentu jezdni.

Wielokrotnie na łamach Dziennika Polickiego informowaliśmy o poruszających się tą drogą samochodach ciężarowych, mimo iż na znajdującym się nieopodal mostku jest ograniczenie tonażowe.

Nie tak dawno Powiat Policki wyremontował dwa odcinki wspomnianej drogi prowadzące od miejscowości Bartoszewo właśnie w kierunku Sławoszewa.

Woda wypłukała podłoże jezdni w Sławoszewie / zdjęcie: Gracjan Broda
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.