reklama

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Krystian Kowalewski spotkał się z mieszkańcami przy kawie

W sobotnie popołudnie Komitet Wyborczy Wyborców Projekt Police Krystiana Kowalewskiego zorganizował spotkanie z mieszkańcami Gminy Police w popularnej Cafe Venezia.

Kandydat na burmistrza Polic Krystian Kowalewski i Grzegorz Ufniarz / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W spotkaniu oprócz kandydata na burmistrza Polic Krystiana Kowalewskiego udział wziął Grzegorz Ufniarz, który nie tak dawno udzielił swojego poparcia kandydatowi Projektu Police.

Takie spotkanie przy kawie to nie tylko okazja do rozmów z Policzanami o wyborach, o przyszłości, ale też dyskusji o rozwiązaniach i spójności naszych programów. I cieszę się, że odnajdujemy coraz więcej miejsc stycznych. Bardzo ważne jest dla nas, by w przeciwieństwie do konkurencyjnej koalicji, oprzeć swoją współpracę o kwestie programowe i wspólnie wypracowane sposoby rozwiązywania najpilniejszych problemów Gminy Policepowiedział Grzegorz Ufniarz.

Krystian Kowalewski w rozmowie z mieszkańcem Gminy Police / zdjęcie: Gracja Broda

Podobnego zdania jest Krystian Kowalewski. Tylko bezpośrednie spotkania z mieszkańcami pozwalają poznać problemy, z którymi borykają się na co dzień.

Spotykamy się z mieszkańcami w każdy możliwy sposób. Spotkania te nieoficjalne, oko w oko dają najwięcej, ponieważ to właśnie wtedy mieszkańcy najchętniej opowiadają o tym, co dla nich ważnepodkreśla Kowalewski. – Zawsze reprezentowałem głos mieszkańców i tak zostanie. Gmina Police to jej mieszkańcy, a nie jakieś układy. Ja jestem zawsze blisko ludzidodał.

W spotkaniu uczestniczyli również członkowie KWW Projekt Police Krystiana Kowalewskiego / zdjęcie: Gracjan Broda
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.