reklama

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Sławomir Nitras rekomenduje mieszkańcom Gminy Police Władysława Diakuna

Dziś przed Zespołem Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się konferencja prasowa ministra sportu i kultury Sławomira Nitrasa, podczas której polityk Koalicji Obywatelskiej poparł kandydata na burmistrza Polic Władysława Diakuna.

Sławomir Nitras poparł kandydata na burmistrza Polic Władysława Diakuna / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chciałbym serdecznie podziękować za te wiele lat naszej współpracy, dobrej pracy dla Polic burmistrzowi Władysławowi Diakunowi. Ja mam dopiero 51 lat, ale ja nie pamiętam czasów, jak nie było Diakuna. Z jednej strony jest symbolem Polic, ale tak naprawdę swój rozwój Police zawdzięczają Władysławowi Diakunowipowiedział minister sportu i kultury Sławomir Nitras.

Sławomir Nitras rekomendował mieszkańcom Polic osobę kandydata na burmistrza Polic Władysława Diakuna na kolejną kadencję.

Ze swojej strony deklaruję zarówno dla pana burmistrza, jak i dla pana wiceburmistrza gotowość współpracy, ponieważ Police na mapie sportowej są bardzo ważnepodkreślił Nitras.

Druga tura wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia. Mieszkańcy gminy Police będą wybierali burmistrza Polic na kolejną 5-letnią kadencję pomiędzy ubiegającym się o reelekcję Władysławem Diakunem a Krystianem Kowalewskim.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.