reklama

„Bezpieczne Wakacje” w Trzebieży. Ponad 10 tysięcy złotych zasili zbiórkę dla strażaka

Na trzebieskiej plaży odbyła się impreza zatytułowana „Bezpieczne Wakacje”, podczas której zbierano środki na leczenie Sławka Nowakowskiego, strażaka-ochotnika z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży.

Wydarzenie odbyło się na trzebieskiej plaży / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas wydarzenia odbył się również ambulansowy pobór krwi, w którego trakcie 25 krwiodawców oddało swoją krew, co przełożyło się na ponad 11 litrów pełnej krwi.

Ponadto w programie organizatorzy zaplanowali pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przejażdżki skuterami wodnymi oraz motocyklami.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników poczęstunek w postaci grochówki oraz rozmaitych wypieków, a na najmłodszych czekała wata cukrowa oraz popcorn.

Jak poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieży, w trakcie sobotniej imprezy zebrano 10 556,56 zł.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.