reklama

Chcesz zostać strażakiem-ochotnikiem? Przyjdź na spotkanie

Członkowie założyciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Mierzynie oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Dobrej zaprasza osoby chcące włączyć się aktywnie w działania ratowniczo-gaśnicze na spotkanie organizacyjne nowego stowarzyszenia OSP Mierzyn.

W Mierzynie powstała inicjatywa powołania OSP / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie odbędzie się 4 stycznia o godzinie 18:00 w bibliotece w Mierzynie, mieszczącej się przy ul. Weleckiej 5.

Kandydaci na strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Mierzynie po przejściu szkolenia podstawowego, posiadający odpowiedni stan zdrowia potwierdzony badaniami lekarskimi staną się pełnoprawnymi strażakami ratownikami.

Chcesz zostać strażakiem-ochotnikiem? Przyjdź na spotkanie.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.