reklama

Mierzyński Wór Przygód z okazji Dnia Dziecka w Mierzynie

Dziś na terenie sportowo-rekreacyjnym w Mierzynie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka zatytułowana „Mierzyński Wór Przygód”, zorganizowana przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn.

Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy przygotowali dla najmniejszych mieszkańców Mierzyna dmuchany zamek, skakańce, animatorów, pokazy karate, a także warsztaty robienia naturalnych lizaków.

Dla każdego przygotowano również słodki poczęstunek w postaci popcornu i waty cukrowej.

Impreza została sfinansowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.