reklama

Noworoczny Rajd Rowerowy nad jezioro Świdwie

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus oraz Wspólnota Samorządowa Gminy Dobra zorganizowali Noworoczny Rajd Rowerowy nad jezioro Świdwie.

Uczestnicy rajdu pokonali 34-kilometrową trasę / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kilkudziesięciu uczestników wyruszyło z parkingu przy jeziorze Głębokie i przejechało trasę rajdu tradycyjnie poprowadzoną po malowniczych szlakach Puszczy Wkrzańskiej. Nad jeziorem Świdwie zorganizowano wspólne ognisko, które było doskonałą okazją do złożenia sobie noworocznych życzeń oraz planowania kolejnych wypraw rowerowych.

Rowerzyści mieli okazję podziwiać dziś piękno Puszczy Wkrzańskiej, pokonując około 34-kilometrową trasęmówi Magdalena Zagrodzka ze Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra.

Udział w rajdzie był bezpłatny. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.