reklama

OSP Trzebież i Klub HDK zapraszają do Trzebieży [zapowiedź]

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieży oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi RP Klub HDK w Policach zapraszają już w najbliższą sobotę na trzebieską plażę, gdzie odbędzie wydarzenie pn. „Bezpieczne wakacje”.

Plaża w Trzebieży / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W trakcie imprezy będzie możliwość honorowego oddania krwi w krwiobusie. Każda kropla krwi jest na wagę złotamówi Paweł Fiałkowski, prezes Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP Klub HDK w Policach.

Ponadto w programie organizatorzy zaplanowali pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przejażdżki skuterami wodnymi, klasycznymi samochodami oraz motocyklami.

W trakcie imprezy zbierać będziemy również środki finansowe na leczenie naszego przyjaciela, strażaka-ochotnika Sławka Nowakowskiegomówi Grzegorz Miśkiw, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży.

Na uczestników czekać będzie również pyszna grochówka, a dla najmłodszych uczestników organizatorzy przygotowali watę cukrową oraz popcorn.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.