reklama

reklama

Pożar strawił budynki gospodarcze oraz dwa samochody

Dziś w nocy doszło do pożaru zabudowań gospodarczych przy ul. Wkrzańskiej w Trzebieży.

W pożarze spłonęły pomieszczenia gospodarcze oraz dwa samochody / zdjęcie: OSP Trzebież

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy tuż przed godziną 3:00mówi Grzegorz Miśkiw, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Polic oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Brzózek, Tatyni oraz Trzebieży.

W wyniku pożaru spaleniu uległy budynki gospodarcze oraz dwa samochody.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.