reklama

Pożar wiaduktu przy ul. Asfaltowej w Policach! Tworzą się ogromne korki

Dziś, po godzinie 14.00 doszło do pożaru wiaduktu przy ul. Asfaltowej w Policach. Ruch w obu kierunkach został wstrzymany i tworzą się ogromne korki.

Pożar wiaduktu przy ul. Asfaltowej w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Działania strażaków były mocne utrudnione z uwagi na trakcję elektryczną, która pozostawała zasilona. Strażacy musieli wezwać samochód chemiczny z proszkiem gaśniczym.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Policach oraz Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Jak informują strażacy, utrudnienia na wspomnianym odcinku potrwają jeszcze kilka godzin.

W związku z pożarem należy sprawdzić, czy wiadukt nadaje się do użytkowania.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.