reklama

reklama

Wypadek na placu budowy galerii handlowej Hosso! Mężczyzna spadł z wysokości

Dziś, po godzinie 15:00 doszło do wypadku na terenie budowy galerii Hosso w Policach.

Do poszkodowanego wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeden z pracowników wykonujących prace budowlane spadł z betonowego przęsła, z wysokości kilku metrów na ziemię. Natychmiast wezwano karetkę pogotowia.

Na miejscu zdarzenia pracują również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach, którzy badają okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Wezwano również helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ostatecznie podjęto decyzję o przetransportowaniu poszkodowanego karetką pogotowia do Szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.

Do zdarzenia doszło na terenie budowy galerii handlowej Hosso / zdjęcie: Gracjan Broda
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.