reklama

W Stobnie budują chodniki, ścieżkę rowerową oraz zatoki autobusowe

Trwają prace związane z budową chodników, ciągu pieszo-rowerowego, ścieżki rowerowej, zatok autobusowych i miejsc parkingowych w miejscowości Stobno.

Trwa przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Stobno (gmina Kołbaskowo) / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Policach – roboty budowlane są prowadzone w miejscowości Stobno na odcinku od posesji nr 17a do posesji nr 6 oraz w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową Dołuje – Przecław.

Dotychczas wybudowano m.in. kanalizację deszczową oraz ułożono konstrukcję jezdni do warstwy wiążącej. Warstwa ścieralna zostanie ułożona na długości całej inwestycji na przełomie sierpnia i września br.

Kolejny etap obejmie przebudowę drogi na odcinku do skrzyżowania w kierunku na Będargowo oraz do skrzyżowania z drogą powiatową Stobno – Mierzyn.

Całkowity koszt inwestycji to 11 milionów złotych. Powiat Policki pozyskał dofinansowanie do inwestycji w kwocie 5 milionów złotych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i nieco ponad 5 milionów złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Koszt przebudowy drogi powiatowej w miejscowości Stobno wynosi 11 milionów złotych / zdjęcie: Gracjan Broda
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.