reklama
  • Kultura
  • Publikacja:

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty fotografii otworkowej [zapowiedź]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował serię majowych warsztatów.

Warsztaty to doskonała okazja, by zanurzyć się w świat fotografii analogowej / zdjęcie: Pixabay

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy po kolejną porcję rozwijających warsztatów artystycznychzachęca Daria Zarzeczna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Już 11 maja będzie można skorzystać z warsztatów fotografii otworkowej.

Warsztaty wykonywania aparatów otworkowych to doskonała okazja, by zanurzyć się w świat fotografii analogowej i zrozumieć podstawy chemii oraz fizykitłumaczy instruktor Tomasz Łój.

Uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie skonstruować swoje aparaty otworkowe, co pozwoli na eksperymentowanie i rozwijanie umiejętności manualnych. Warsztaty obejmą nie tylko budowę własnego aparatu, ale również praktyczne zajęcia fotograficzne, podczas których uczestnicy wykonają zdjęcia, wykorzystując do tego własnoręcznie skonstruowane urządzenia.

Kiedy: 11 maja (sobota), w godzinach od 11:00 do 13:00
Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach, ul. Traugutta 4
Koszt uczestnictwa: 60 złotych
Instruktor: Tomasz Łój

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.