reklama

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Jadwiga Molenda i Tomasz Tokarczyk wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej

Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Policach radni wybrali dwoje wiceprzewodniczących Rady.

(od lewej) Jadwiga Molenda (Koalicja Obywatelska), Tomasz Tokarczyk (Prawo i Sprawiedliwość) / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radni zgłosili dwie kandydatury – Jadwigi Molendy z Koalicji Obywatelskiej oraz Tomasza Tokarczyka z Prawa i Sprawiedliwości.

Za kandydaturą Jadwigi Molendy głosowało 18 radnych, natomiast kandydaturę Tomasza Tokarczyka poparło 17 radnych.

Głosowanie na wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Policach było tajne.

Aktualny skład prezydium Rady Miejskiej w Policach: przewodniczący Artur Echaust, wiceprzewodnicząca Jadwiga Molenda, wiceprzewodniczący Tomasz Tokarczyk.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.