reklama

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Kolejne materiały wyborcze zniszczone! Tym razem Koalicji Obywatelskiej

Dziś w nocy zniszczono kilka banerów wyborczych kandydatów Koalicji Obywatelskiej. O sprawie poinformował przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej Janusz Szwyd.

Banery zniszczono przy ul. Piaskowej w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzisiaj w nocy zniszczono wszystkie banery Koalicji Obywatelskiej, które wisiały na płocie przy ul. Piaskowej w Policachmówi Janusz Szwyd.

Mimo iż na płocie zawieszone były banery wyborcze również innych Komitetów Wyborczych (m.in. Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI i Projektu Police) zniszczono jedynie te należące do Koalicji Obywatelskiej.

To nie pierwszy akt wandalizmu w trwającej kampanii wyborczej. Nie tak dawno informowaliśmy o zniszczonych materiałach wyborczych Grzegorza Ufniarza i Komitetu Wyborczego Nasze Police.

Materiały nie wszystkich Komitetów Wyborczych zostały zniszczone / zdjęcie: Gracjan Broda

Przypominamy, że niszczenie materiałów wyborczych jest karalne. Sąd może zasądzić nawet 5 tysięcy złotych grzywny, a jeśli straty poniesione przez komitet wyborczy przekraczają 500 złotych – karę pozbawienia wolności w wymiarze od trzech miesięcy do pięciu lat.

Powiązany Artykuł:

Zniszczono materiały wyborcze kandydata na burmistrza Polic

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.