reklama

reklama
  • Sport
  • Publikacja:

II Festiwal Biegowy w Dobrej im. Bronisława Malinowskiego [zapowiedź]

Fundacja Aktywni Dobra zaprasza na II Festiwal Biegowy w Dobrej im. Bronisława Malinowskiego, który odbędzie się w niedzielę, 26 maja na terenie boiska sportowego przy ul. Sportowej w Dobrej.

Festiwal Biegowy w Dobrej im. Bronisława Malinowskiego / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

To impreza, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. Na trasie rywalizować będą zarówno najmłodsi uczestnicy, jak i młodzież. W kategoriach dla dzieci uczestnicy w zależności od kategorii wiekowej do pokonania będą mieli dystans od 150 metrów do kilometra.

Dorośli biegacze wystartują na dystansie 5 kilometrów. Identyczny dystans do pokonania będą mieli również uczestnicy marszu Nordic Walking.

Patronem imprezy jest Bronisław Malinowski – legendarny biegacz, niezapomniany sportowiec, ikona polskiego biegania, który pozostawił po sobie cztery niepobite do tej pory rekordy Polski.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu nieinwestycyjnego nr 17 z Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra edycja 2024. Pomysłodawcą i autorem projektu jest Bogusław Kozioł.

Dziennik Policki objął patronat medialny nad II Festiwalem Biegowym w Dobrej im. Bronisława Malinowskiego.

Gdzie: Boisko Sportowe przy ul. Sportowej w Dobrej
Kiedy: 26 maja (niedziela), godzina: 10:00

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.