reklama

reklama
  • Sport
  • Publikacja:

KS Police zaprasza na II Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polic [zapowiedź]

W niedzielę, 26 maja stadion lekkoatletyczny przy ul. Piaskowej 97 w Policach ponownie będzie gościł uczestników Lekkoatletycznych Mistrzostw Polic Klubu Sportowego Police.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polic Klubu Sportowego Police / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

To druga edycja wydarzenia organizowanego przez Klub Sportowy Police. Przypomnijmy, że pierwsza edycja odbyła się 28 kwietnia i cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony policzan.

Podobnie jak podczas pierwszej edycji uczestnicy rywalizować będą w czterech konkurencjach sportowych: biegu na 60 metrów, skoku w dal ze strefy, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 300 metrów. Osobną konkurencję stanowić będzie sztafeta rodzinna 4 × 25 metrów.

Pierwsza część Mityngu składa się z konkurencji indywidualnych. Kolejność ich wykonywania jest dowolna, jednak pewnym zastrzeżeniem jest to, że bieg na 300 metrów musi być rozgrywany jako ostatnia konkurencjatłumaczy Paweł Szewczykowski z Klubu Sportowego Police.

Drużyna, która weźmie udział w sztafecie rodzinnej, musi składać się z dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci lub jednej osoby dorosłej i trojga dzieci.

W przypadku niemożliwości skompletowania drużyny przez którąś z rodzin, dopuszczalne jest łączenie rodzin w celu utworzenia 4-osobowej drużynypodkreśla Szewczykowski.

Udział w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Klubu Sportowego Police jest bezpłatny.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Dziennika Polickiego.

Powiązany Artykuł:

Uczestnicy rywalizowali w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polic Klubu Sportowego Police

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.