reklama
  • Sport
  • Publikacja:

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na treningi Hobby Horse [zapowiedź]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza wszystkich pasjonatów Hobby Horse na cykl otwartych treningów. Przeżyj niezapomnianą, wakacyjną przygodę.

MOK zaprasza na cykl otwartych treningów Hobby Horse / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Treningi Hobby Horse nie tylko dostarczą uczestnikom naszej przygody moc wrażeń, ale też zagwarantują doskonałą zabawę z przyjaciółmi lub rodzinązachęca Tomasz Łój z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Na uczestników czekać będzie pełen emocji dzień, podczas którego będą mieli okazję pokazać spektrum swoich „skocznych” umiejętności.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotuje możliwość skakania nad przeszkodami, zwinne manewry, wyścig z czasem, ale przede wszystkim świetną rozrywkę na świeżym powietrzu.

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach, ul. Traugutta 4
Kiedy: 29 czerwca 2024 roku, w godzinach od 10:00 do 12:00
Koszt uczestnictwa: 15 złotych / od osoby

Liczba miejsc ograniczona, dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.