reklama

reklama

Policzanie chętnie odwiedzali sobotni Kiermasz Wiosenny

W sobotę na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się Kiermasz Wiosenny, podczas którego prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie Adasia Orlika, zmagającego się z chorobą genetyczną – dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD).

Podczas Kiermaszu Wiosennego zbierano pieniądze na leczenie Adasia Orlika / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzeniu towarzyszyły liczne występy artystyczne. Na scenie przed policką publicznością wystąpili m.in. Policki Chór Kameralny Postscriptum, Studio Wokalne, Zespół Folklorystyczny Balbiny, Bractwo Śpiewacze z Tanowa oraz Nela Mazgiejko. Odbyły się również Warsztaty Dekoracji Świątecznych zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Policach.

Na odwiedzających czekało około 25 stoisk, na których można było znaleźć m.in. wypieki i pierogi przygotowane przez sołectwa, Rady Osiedla, oraz Stowarzyszenia z terenu gminy Police.

W trakcie imprezy rozstrzygnięto oraz nagrodzono zwycięzców konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

Kiermasz Wiosenny cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony policzan, którzy chętnie odwiedzali stoiska i wspierali zbiórkę na rzecz 2-letniego Adasia.

Artykuł Powiązany:

Kiermasz Wiosenny w Policach [zdjęcia]

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.