reklama

reklama

Remont odcinka ulicy Piłsudskiego za około 2-3 tygodnie

Dziś na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Korczaka odbyła się konferencja prasowa, podczas której starosta policki Andrzej Bednarek w towarzystwie kandydata na burmistrza Polic Władysława Diakuna i wiceburmistrza Polic Damiana Walczaka poinformował o podpisaniu umowy z firmą Eurovia na cząstkowy remont ulicy Piłsudskiego w Policach na odcinku od ulicy Tanowskiej do ulicy Wyszyńskiego.

(od lewej) Andrzej Bednarek, Damian Walczak, Władysław Diakun / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z relacji starosty polickiego wynika, że prace na wspomnianym odcinku rozpoczną się za około 2-3 tygodnie. Aktualnie przygotowywana jest organizacja ruchu.

Wielu mieszkańców ma do mnie pretensje o jakość drógrozpoczął Władysław Diakun. – Ale jak Państwo wiedzą, drogi dzielą się na drogi gminne, powiatowe, wojewódzkie i krajowe. Ale ja biorę te wszystkie uwagi na siebie i zgłaszam do kompetentnych osóbtłumaczył Diakun.

Bednarek przypomniał również o drogach powiatowych na terenie gminy Police, które udało się wyremontować na przestrzeni ostatnich lat, oraz tych, które realizowane są obecnie.

Wszystkie projekty drogowe, które dzieją się w gminie Police, realizowane były przez powiat policki, jak choćby droga, w trzech etapach, pomiędzy Policami a Szczecinem przez Przęsocin (wartość tej inwestycji to 30 milionów złotych – przyp. red.). Trwający remont ulicy Cisowej i Nadbrzeżnej (wartość 12 milionów złotych – przyp. red.) i za nami ul. Piłsudskiego, to przykłady realizacji przez powiat policki, przy czynnym udziale i finansowym również, od samego początku projektu, Gminy Policetłumaczył Andrzej Bednarek.

Starosta policki Andrzej Bednarek udzielił również kandydatowi na burmistrza Polic Władysławowi Diakunowi swojego poparcia.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.