reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Andrzej Bednarek głosuje na Władysława Diakuna

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Europoseł Liberadzki wspierał kandydatów Lewicy

We wtorek, 26 marca w Policach gościł europoseł Lewicy prof. Bogusław Liberadzki. Wizyta europosła związana była z trwającą samorządową kampanią wyborczą.

Prof. Bogusław Liberadzki wsparł kandydatów Lewicy / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem tutaj po to, aby wesprzeć kandydatów Lewicy do samorządupowiedział prof. Liberadzki.

Europoseł podkreślał, że zarówno on, jak i cała Lewica przywiązana jest do wartości europejskich, takich jak: demokracja, równość i praworządność.

Niedługo będziemy obchodzić 20-lecie wejścia do Unii Europejskiejprzypomniał Liberadzki. – Polska, Pomorze Zachodnie, Szczecin, Police bardzo się zmieniły dzięki Unii Europejskiejprzekonywał polityk.

Bogusław Liberadzki podkreślał, że dzięki środkom z Unii Europejskiej w Polsce udało się zrealizować m.in. potężne inwestycje drogowe i kolejowe.

Koalicja 15 października przywróciła nas do Unii Europejskiej i zrobiła przestrzeń Unii Europejskiej w Polsceprzekonywał prof. Liberadzki. – Odblokowanie środków z KPO, to także odblokowanie środków europejskich dla Pomorza Zachodniego i Policdodał.

Polityk Lewicy zapowiedział uruchomienie ze środków europejskich linii kolejowej z Polic do Nowego Warpno, która ma być alternatywą dla transportu samochodowego.

Europoseł Bogusław Liberadzki oraz przewodnicząca powiatowych struktury Nowej Lewicy Teresa Szymańska / zdjęcie: Gracjan Broda

Zaufajcie nadal Lewicy i głosujcie na naszych kandydatówzaapelował prof. Liberadzki. – Jesteśmy dla państwa, dotrzymaliśmy słowa, dotrzymujemy i będziemy dotrzymywaćzapewnił prof. Bogusław Liberadzki.

Przypomnijmy, że Lewica nie wystawiła swojego kandydata na burmistrza Polic, ani kandydatów do Rady Miejskiej w Policach. Na polityków Lewicy, głosować można jedynie w kontekście wyborów do Rady Powiatu w Policach i Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.