reklama

reklama

Dzień otwarty Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży

Dziś w Trzebieży odbył się dzień otwarty Ochotniczej Straży Pożarnej połączony z promocją projektu budowy strażackiego placu zabaw na terenie jednostki.

Strażacy z Trzebieży zaprezentowali swój sprzęt strażacki / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzień otwarty był również doskonałą okazją do zobaczenia nowego garażu, w którym na co dzień stacjonuje sprzęt pozyskany w ostatnich przez strażaków – ochotników.

Na najmłodszych uczestników czekał specjalnie przygotowany na tę okazję tor przeszkód. To również doskonała okazja, aby zasiąść w wozie strażackim, skuterze lub łodzi ratunkowej.

Strażacy przygotowali również ognisko oraz gorący poczęstunek.

Strażacy przygotowali dla uczestników ognisko i gorący poczęstunek / zdjęcie: Gracjan Broda

 

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.