reklama

Jubileuszowa paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach

Dziś odbył się dziesiąty, jubileuszowy finał „Paczki dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. Pakowanie produktów odbyło się w koszarach 14 Brygady Obrony Terytorialnej w Szczecinie.

Mariusz Grab, prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes Fundacji Polskich Wartości Wojciech Woźniak podziękował partnerom akcji, wręczając im pamiątkowe statuetki.

W akcję po raz kolejny włączyła się Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. oraz Powiat Policki. Udział we wspólnym pakowaniu produktów wzięli m.in. prezes Zarządu Mariusz Grab, wiceprezesi Stanisław Kostrubiec i Michał Siewierski, a także reprezentująca Powiat Policki Agnieszka Rychlik-Bakalarz.

Dokładnie 1 300 paczek rodzinnych i 300 paczek z chemią i artykułami szkolnymi trafi na Białoruś, Litwę oraz Łotwę. W paczkach znalazły się m.in. produkty żywnościowe, kawa i herbata, nie zabrakło również słodyczy dla najmłodszych oraz opłatka wraz ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję kartkami świątecznymi.

Paczki trafią do osób samotnych i potrzebujących, a także rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.