reklama

reklama

Konkurs "Razem Możemy Więcej". Powiat Policki czeka na zgłoszenia

Powiat Policki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Razem Możemy Więcej. Edycja 2024” organizowanego w ramach VII Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej.

Podsumowaniem konkursu będzie Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs ma na celu promowanie różnorodnych form zaangażowania społecznego, w tym działalność organizacji pozarządowych, wolontariuszy, grup nieformalnych oraz instytucji i podmiotów prowadzących aktywność społeczną w Powiecie Polickim.

W tym roku obejmuje dwa lata – 2022 i 2023 rok – więc mamy nadzieję, że będzie więcej zgłoszeń i chciałabym bardzo zachęcić wszystkich mieszkańców naszego powiatu, zarówno osoby pełnoletnie, jak i firmy, organizacje do udziału w tym konkursiemówi członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska.

Tegoroczna edycja konkursu dotyczy następujących kategorii: działania warte naśladowania, osobowość roku, działalność instytucji i placówek publicznych oraz podmiotów prywatnych w zakresie aktywności społecznej, a także inicjatywy w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Zgłoszenia można składać w terminie do 20 lutego br. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Policach.

Dodatkowe informacje na temat konkurs można uzyskać pod numerem telefonu (91) 432 81 16.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.