reklama

reklama

Makiety kolejowe przyciągnęły sympatyków kolei do Przecławia

W sobotę i niedzielę w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu można było podziwiać makiety kolejowe.

Makiety kolejowe przyciągnęły sympatyków kolei do Przecławia / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem i to nie tylko ze strony mieszkańców gminy Kołbaskowa. Uczestnicy mogli podziwiać miniaturowy świat pociągów, dworców, wiaduktów i tuneli.

Weekendowa impreza w Przecławiu to nie lada gratka dla miłośników pojazdów szynowych.

Organizatorem wystawy makiet kolejowych był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu we współpracy z Zachodniopomorskim Klubem Miłośników Kolei, działającym przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej – Oddział w Szczecinie.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.