reklama

Noworoczna kąpiel szczecińsko-polickich morsów w jeziorze Głębokie

Szczecińsko-polickie morsy powitały Nowy Rok 2024, oddając się noworocznej kąpieli w wodach jeziora Głębokiego.

Noworoczna kąpiel morsów w jeziorze Głębokie / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspólną kąpiel członków Szczecińsko-Polickiego Klubu Morsów im. Zbyszka Ulatowskiego w Nowy Rok to już tradycja. Od kilku już lat 1 stycznia morsy oddają się wspólnej kąpieli w jeziorze Głębokie.

Tradycyjnej kąpieli towarzyszą karnawałowe stroje, muzyka, lampa szampana oraz fajerwerki.

Nie inaczej było również i dziś. Kilkadziesiąt osób wzięło udział w pierwszej w nowym roku wspólnej kąpieli.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.