reklama

Policki Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki 2023/24

Dziś w Hotelu Dobosz w Policach odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2023/24 słuchaczy Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Prezes Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Halina Olejarnik / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie rozpoczęło się od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego wykonanego przez Chór Kameralny PUTW pod batutą Marty Pietrzak. Następnie prezes Halina Olejarnik powitała zaproszonych gości, którzy tego dnia zdecydowali się wziąć udział wraz ze słuchaczami w zakończenie roku akademickiego.

Olejarnik złożyła również podziękowanie za dotychczasową współpracę byłemu już burmistrzowi Polic Władysławowi Diakunowi oraz członkowi Zarządu Powiatu w Policach Beacie Chmielewskiej, apelując jednocześnie do nowych władz o wsparcie na kolejne lata.

Nie jesteśmy jedynym Stowarzyszeniem w Powiecie Polickim, ale na pewno jesteśmy największym Stowarzyszeniempodkreślała z uśmiechem prezes Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Kolejnym punktem uroczystości było podsumowanie osiągnięć w mijającym roku akademickim poszczególnych sekcji Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć występy artystyczne uczestników, w tym m.in. taniec towarzyski, bachatę, taniec orientalny oraz pokaz tai-chi.

Kolejnym punktem programu były wystąpienia zaproszonych gości. Głos zabrali m.in. wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski, starosta policki Shivan Fate oraz burmistrz Polic Krystian Kowalewski.

Wszyscy zgodnie podkreślili, że widzą niesamowitą pasję i energię wśród słuchaczy Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy realizują swoje pasje i doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Zarówno starosta policki Shivan Fate, jak i burmistrz Polic Krystian Kowalewski zadeklarowali wsparcie finansowe na rzecz Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Ten drugi jeszcze przed wyborem na burmistrza Polic przez wiele lat wspierał działalność Stowarzyszenia jako przedsiębiorca.

Kolejny rok akademicki 2024/25 rozpocznie się w październiku br.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.