reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Magdalena Zagrodzka

reklama

Wiemy ile zebrano środków na leczenie Adasia Orlika podczas Kiermaszu Wiosennego

Rodzina Adasia Orlika opublikowała informację na temat kwoty, jaką udało się zebrać podczas Kiermaszu Wiosennego, który odbył się w sobotę, 23 marca w Policach.

Policzanie po raz kolejny otworzyli swoje serca i portfele / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łącznie podczas Kiermaszu Wiosennego w Policach zebrano 60 979,10 złotych oraz 309,20 euro.

Takiego wparcia się nie spodziewaliśmy! To dotychczas największe wydarzenie w naszej walce o życie i zdrowie naszego synka!poinformowała mama Adasia, Alicja Orlik.

Najwięcej, bo blisko 14 tysięcy złotych zebrano podczas licytacji, prowadzonych przez Andrzeja Rogowskiego z Koncertów Charytatywnych w Policach.

Wśród stoisk największą kwotę uzbierało sołectwo Przęsocin, które do puszki dla Adasia Orlika zebrało blisko 5 tysięcy złotych. Ponad 3,5 tysiąca złotych zebrało Stowarzyszenie Hospicjum „Królowej Apostołów”. Również ponad 3 tysiące złotych zebrano na stoisku Gminy Police.

Dziękujemy wszystkim za sobotni Kiermasz Wiosenny w Policachdziękują wszystkim zaangażowanym rodzice Adasia. – Gorące podziękowania dla wszystkich sołectw, rad osiedla i organizacji pozarządowych, które przygotowały swoje stoiska, wspierając naszą zbiórkę – były naprawdę imponującepodkreślają Alicja i Sławomir Orlikowie.

Policzanie po raz kolejny otworzyli swoje serca i portfele.

Powiązane Artykuły:

Policzanie chętnie odwiedzali sobotni Kiermasz Wiosenny

Kiermasz Wiosenny w Policach [zdjęcia]

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.