reklama

reklama

Zmiana lokalizacji przystanków komunikacji miejskiej

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie informuje, iż w związku z pracami drogowymi prowadzonymi w ciągu ul. Nadbrzeżnej w Policach od 23 stycznia do odwołania zostanie zmieniona lokalizacja przystanków 102 i 526.

Zmiana lokalizacji przystanków w związku z przebudową drogi / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przystanek „Police Jesionowa” dla autobusów linii 102 oraz 526 jadących w kierunku „Police Zajezdnia” zostanie przesunięty o 350 metrów w kierunku przystanku „Police Zajezdnia”.

Przystanek „Police Jesionowa” dla autobusów linii 102 oraz 526 jadących w kierunku Szczecina zostanie cofnięty o 250 metrów w kierunku przystanku „Police Zajezdnia”.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.