reklama

reklama

Zderzyły się dwa autobusy komunikacji miejskiej! Poszkodowanych zostało 13 osób

13 osób, w tym siedmioro dzieci zostało poszkodowanych w wypadku z udziałem dwóch autobusów komunikacji miejskiej Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Najmłodsi uczestnicy zdarzenia przechodzą w szpitalu rutynowe badania.

Do zdarzenia doszło na ul. Gontyny w Szczecinie / zdjęcie: Internauta

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zdarzenia doszło około godziny 9:00 na ulicy Gontyny w Szczecinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z autobusów najechał na tył drugiego.

Oba autobusy jechały z Polic do Szczecina.

Jak potwierdza policja – obaj kierowcy byli trzeźwi. Na chwilę obecną nie są znane szczegółowe przyczyny zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na ul. Gontyny w Szczecinie / zdjęcie: Internauta
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.