reklama

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Burmistrz Polic Krystian Kowalewski ogłosił swoich zastępców

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Policach radni uzupełnili prezydium Rady o dwoje wiceprzewodniczących, którymi zostali Jadwiga Molenda z Koalicji Obywatelskiej, a także Tomasz Tokarczyk z Prawa i Sprawiedliwości.

(od lewej) Magdalena Sosnowska (Koalicja Obywatelska), Grzegorz Ufniarz (Nasze Police) / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II Sesja Rady Miejskiej w Policach IX kadencji była również okazją do wyłonienia komisji Rady Miejskiej w Policach. W sumie powołano składy sześciu komisji.

Pod koniec wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Policach burmistrz Polic Krystian Kowalewski poinformował, że jego zastępcami będą Grzegorz Ufniarz (Nasze Police) oraz Magdalena Sosnowska (Koalicja Obywatelska).

Grzegorz Ufniarz swoje obowiązki przejmie od poniedziałku 20 maja. Nieco później na stanowisku wiceburmistrza Polic zasiądzie Magdalena Sosnowska.

Artykuły Powiązane:

Radni Rady Miejskiej w Policach wybrali składy komisji

Jadwiga Molenda i Tomasz Tokarczyk wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.