W niedzielę, 29 marca, na terenie stanicy wodnej przy ul. Dębowej w Policach odbędzie się II Memoriał Piotra Kalemby. Wydarzenie będzie okazją do wspólnego upamiętnienia osoby, która na trwałe zapisała się w pamięci wielu mieszkańców swoją życzliwością, energią i zaangażowaniem.