Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Akwarium w domu to nie tylko piękna ozdoba, ale również wiele innych zalet

Relaks i redukcja stresu - Oglądanie ryb w akwarium ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, poprawia nastrój i redukuje stres. Oglądanie delikatnych ruchów ryb i spokojnej atmosfery akwarium działa kojąco na nasz umysł i pomaga nam zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Akwarium w domu to nie tylko piękna ozdoba, ale również wiele innych zalet.

Przyszłość jest teraz: Jak technologia RFID zmienia nasz świat

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak to możliwe, że po prostu przechodząc przez bramkę w sklepie, system jest w stanie zidentyfikować wszystkie produkty, które masz w koszyku? Czy pomyślałeś, jak technologia pozwala nam śledzić paczki w czasie rzeczywistym? Kluczem do tych pytań jest technologia RFID, która już teraz, bezszelestnie, ale skutecznie, zmienia nasz codzienny świat.

Przyszłość jest teraz: Jak technologia RFID zmienia nasz świat

Fakty i mity na temat suplementacji - co warto wiedzieć?

Suplementacja to temat, który w dzisiejszych czasach budzi wiele kontrowersji. Jedni uważają, że to skuteczny sposób na uzupełnienie niedoborów, inni natomiast uważają, że suplementy nie są potrzebne, a nawet mogą szkodzić. W tym artykule postaramy się przybliżyć fakty i mity na temat suplementacji oraz odpowiedzieć na pytanie, co warto wiedzieć o suplementach.

Pogromcy Mitów

Jak działa hipoteka przymusowa?

Istnieje kilka narzędzi, przy wykorzystaniu których wierzyciel może zabezpieczyć swoje należności w stosunku do dłużnika. Jednym z nich jest ustanowienie hipoteki przymusowej.

Hipoteka przymusowa

Cegła w kuchni. Co musisz o niej wiedzieć przed zakupem?

Cegiełki dekoracyjne to świetny sposób na wykończenie ścian w kuchni. Są nie tylko oryginalne, ale i praktyczne. Dowiedz się, które z propozycji rynkowych stanowią najlepszy wybór, jak właściwie podejść do ubarwienia cegiełek, w które środki montażowe musisz zainwestować.

Cegła w kuchni

Panele fotowoltaiczne na gruncie - o co należy zadbać?

Choć fotowoltaika powszechnie kojarzy się z panelami montowanymi na dachach, nie można zapominać, że mogą one być umieszczane również na gruncie. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści, dlatego osoby, które dysponują choć niewielką posesją, często je rozważają. O czym trzeba pamiętać, decydując się na fotowoltaikę na gruncie?

Panele fotowoltaiczne na gruncie - o co należy zadbać?
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.