reklama
reklama

Jak zadbać kompleksowo o higienę jamy ustnej?

Prawidłowa higiena jamy ustnej to pierwszy krok w walce o piękny i zdrowy uśmiech. Dbałość ta to nie tylko regularne szczotkowanie zębów. Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić, by zadbać o zęby.

Jak zadbać o higienę jamy ustnej

Diagnostyka i leczenie męskiej niepłodności

Niepłodność może mieć wiele przyczyn i dotyczyć zarówno kobiety, jak i mężczyzny. U kobiet za trudności z poczęciem dziecka odpowiadają najczęściej zaburzenia owulacji, natomiast u mężczyzn są to zwykle nieprawidłowe parametry nasienia. Jak diagnozować męską niepłodność, jakimi metodami można ją leczyć i gdzie najlepiej udać się po pomoc?

Leczenie niepłodności

Odpowiedź na pozew o podwyższenie alimentów

W przypadku otrzymania pozwu o podwyższenie alimentów, powinniśmy wyrazić swoje stanowisko w odpowiedzi. Warto wiedzieć, że w postępowaniu można skorzystać ze wzoru.

Sąd

Odszkodowanie za mobbing w pracy – czy można je uzyskać?

Wiele mówi się na temat mobbingu. Niestety z roku na rok coraz więcej osób doświadcza uporczywego nękania w pracy. Na szczęście też coraz więcej osób nie zgadza się na mobbing i walczy z nim. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego, jak udowodnić mobbing. Tutaj pojawia się też pytanie: czy można uzyskać odszkodowanie?

Pizza