reklama

Burmistrz Polic zaprasza dzieci na wspólne zapalenie pierwszego światełka na choince miejskiej [zapowiedź]

Już w najbliższą środę, 6 grudnia o godzinie 17.45 rozpocznie się impreza mikołajkowa, w której trakcie dzieci z terenu Gminy Police wspólnie zapalą pierwsze światełko na choince miejskiej.

Impreza Mikołajkowa / grafika: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie odbędzie się na deptaku im. Ryszarda Tokarczyka w Policach (plac przy fontannach na ul. Zamenhofa).

Burmistrz Polic przygotował dla najmłodszych niespodziankę z kolorowymi bombkami. Ponadto na dzieci czekać będzie drobny upominek oraz słodki poczęstunek.

Na specjalne zaproszenie Burmistrza Polic Władysława Diakuna do Polic przyjedzie tego dnia Święty Mikołaj.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z terenu Gminy Police do udziału w tym świątecznym wydarzeniu.

Gdzie: deptak im. Ryszarda Tokarczyka w Policach (fontanny przy ul. Zamenhofa)
Kiedy: 6 grudnia, godzina 17.45

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.