reklama

Magdalena Zagrodzka chce aneksowania umowy z firmą JUMAR

Dziś wójt Gminy Dobra Magdalena Zagrodzka poinformowała w mediach społecznościowych o kwestiach dotyczących wywozu odpadów na terenie Gminy Dobra.

Aktualnie odpady zmieszane odbierane są raz na dwa tygodnie / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obowiązująca umowa z firmą JUMAR, podpisana jeszcze przez poprzednią wójt Teresę Derę, poparta przez jej radnych, przy kategorycznym sprzeciwie moim i moich radnych, określa częstotliwość wywozu odpadów na raz na dwa tygodnieczytamy w mediach społecznościowych wójt Zagrodzkiej.

Jak podkreśla Magdalena Zagrodzka – obecnie prowadzone są rozmowy z firmą JUMAR mające na celu aneksowanie wspomnianej umowy i zwiększenie ilości częstotliwości odbioru odpadów.

Firma (JUMAR – przyp. red.) zaproponowała możliwy termin wprowadzenia zmian na przełom wrześni i października bieżącego rokuzaznacza wójt Gminy Dobra. – Jestem świadoma, że obecna sytuacja, szczególnie w okresie letnim, powoduje wiele niedogodnościdodała Zagrodzka.

Magdalena Zagrodzka podkreśliła również, że zgodnie ze złożoną obietnicą wyborczą, dąży do tego, aby śmieci zmieszane były wywożone raz w tygodniu.

Proces zmiany zapisów w umowach niestety nie jest szybki ani prosty dlatego proszę mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość w tej kwestiipodsumowała wójt Magdalena Zagrodzka.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.