reklama

Powitanie lata w Gminie Dobra. Mieszkańcy bawili się w Mierzynie

  • Aktualności
  • schedule Czas czytania: 1 minuta

Na terenie Mierzynianki przy ul. Nasiennej 20 w Mierzynie odbyło się „Powitanie Lata w Gminie Dobra”. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców, którzy wspólnie rozpoczęli sezon letnich imprez plenerowych.

Powitanie lata w Gminie Dobra. Mieszkańcy bawili się w Mierzynie
Mieszkańcy powitali lato w Mierzynie / [zdjęcie: Gracjan Broda]

Najmłodsi uczestnicy od godziny 17:00 mogli korzystać z przygotowanych atrakcji. Na dzieci czekały dmuchańce, animacje, granita oraz popcorn. Przez kilka godzin nie brakowało dobrej zabawy i rodzinnej atmosfery.

Wieczorna część wydarzenia została przygotowana z myślą o dorosłych mieszkańcach. Od godziny 19:00 serwowano bezalkoholowe koktajle, a o oprawę muzyczną zadbał Kurt Witt, który wystąpił z koncertem na żywo.

To również powinno Cię zainteresować

Spotkanie było okazją do wspólnej integracji mieszkańców oraz symbolicznego rozpoczęcia lata w Gminie Dobra.

Organizatorem wydarzenia była Gmina Dobra.

Galeria Zdjęć

Udostępnij Artykuł

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.