Powitanie lata w Gminie Dobra. Mieszkańcy bawili się w Mierzynie
Na terenie Mierzynianki przy ul. Nasiennej 20 w Mierzynie odbyło się „Powitanie Lata w Gminie Dobra”. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców, którzy wspólnie rozpoczęli sezon letnich imprez plenerowych.
Gracjan Broda
gbroda@dziennikpolicki.plNajmłodsi uczestnicy od godziny 17:00 mogli korzystać z przygotowanych atrakcji. Na dzieci czekały dmuchańce, animacje, granita oraz popcorn. Przez kilka godzin nie brakowało dobrej zabawy i rodzinnej atmosfery.
Wieczorna część wydarzenia została przygotowana z myślą o dorosłych mieszkańcach. Od godziny 19:00 serwowano bezalkoholowe koktajle, a o oprawę muzyczną zadbał Kurt Witt, który wystąpił z koncertem na żywo.
Spotkanie było okazją do wspólnej integracji mieszkańców oraz symbolicznego rozpoczęcia lata w Gminie Dobra.
Organizatorem wydarzenia była Gmina Dobra.
Galeria Zdjęć
Udostępnij Artykuł
