reklama

Powitanie lata w Policach. Upał nieco pokrzyżował plany organizatorom

  • Aktualności
  • schedule Czas czytania: 1 minuta

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zorganizował plenerowe powitanie lata na placu sportowo-rekreacyjnym przy ul. Roweckiego w Policach.

Powitanie lata w Policach. Upał nieco pokrzyżował plany organizatorom
Powitanie lata na placu rekreacyjno-sportowym przy ul. Roweckiego w Policach / [zdjęcie: Gracjan Broda]

Na uczestników czekało wiele atrakcji przygotowanych przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Niestety, utrzymująca się fala upałów sprawiła, że frekwencja była niższa od oczekiwanej.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. taneczna zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ-a Bronxa, strefa sportowa przygotowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach, warsztaty rolkarskie oraz ekologiczne atrakcje w strefie Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej.

To również powinno Cię zainteresować

Nie zabrakło również okazji do wspólnej zabawy i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Galeria Zdjęć

Udostępnij Artykuł

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.