Powitanie lata w Policach. Upał nieco pokrzyżował plany organizatorom
Miejski Ośrodek Kultury w Policach zorganizował plenerowe powitanie lata na placu sportowo-rekreacyjnym przy ul. Roweckiego w Policach.
Gracjan Broda
gbroda@dziennikpolicki.plNa uczestników czekało wiele atrakcji przygotowanych przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Niestety, utrzymująca się fala upałów sprawiła, że frekwencja była niższa od oczekiwanej.
W programie wydarzenia znalazły się m.in. taneczna zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ-a Bronxa, strefa sportowa przygotowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach, warsztaty rolkarskie oraz ekologiczne atrakcje w strefie Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej.
Nie zabrakło również okazji do wspólnej zabawy i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
Galeria Zdjęć
Udostępnij Artykuł
