reklama

Sarna wpadła do silosa na terenie starej fabryki benzyny syntetycznej!

Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Policach uratowali dziś sarnę, która wpadła do jednego z pustych silosów na terenie byłej fabryki benzyny syntetycznej w Policach.

Sarna wpadła do silosa na terenie starej fabryki benzyny syntetycznej / zdjęcie: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strażacy, którzy przybyli na miejsce zeszli kanałem do poziomu dna zbiornika i zrobili do niego przebicie przy użyciu sprzętu burzącegoinformuje Piotr Tuzimek, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Sarnę udało się złapać, a następnie całą i zdrową wypuścić do lasu.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.